Wyzwanie rozwojowe „Podsumowanie roku”

przez Eliza Wydrych Strzelecka
3 komentarze

Lubię podsumowania.

Pomagają mi wejść w nowy rok z czystą kartą, z wiedzą o sobie, ze zrozumieniem, racjonalnym planem, wizją…

W tym roku postanowiłam podejść do podsumowania nieco inaczej niż zwykle. Stworzyłam dla siebie 5-dniowy program. Powiem szczerze – bardzo dobry program!!! Dobry dla duszy, dla samopoczucia, ściągający poczucie winy – pokazujący tak naprawdę, co ja w tym 2021 roku zrobiłam.

Stworzyłam go na początku dla siebie, ale szybko wpadłam na to, by zrobić z tego WYZWANIE!

O co chodzi z tym wyzwaniem?

To podsumowanie będzie inne niż wszystkie. Jego celem nie jest rozpamiętywanie. Nie chodzi o krytykę samej siebie, o poczucie winy, żalu, czy niewykorzystanych szans. Chodzi o świadomą autorefleksję, której celem jest zbadanie wydarzeń z poprzedniego roku w atmosferze ciekawości i autoeksploracji. To wyzwanie ma na celu pogłębienie wglądu, czyli pełniejszego rozumienia siebie, swoich zachowań, reakcji, myśli, działań.

Hasło przewodnie tego wyzwania zakłada, że w każdym momencie robimy wszystko najlepiej jak potrafimy, korzystając z zasobów jakie mamy. Dlatego nie możemy obwiniać się za rzeczy, których z konkretnych powodów nie byliśmy w stanie zrobić. Zamiast obwiniania proponuję docenienie tego co zrobiłaś przez ostatnie 12 miesięcy, a wierz mi, że zrobiłaś wiele! Zobaczysz to dzięki temu wyzwaniu.

Każdy dzień wyzwania będzie poświęcony innym obszarowom. Przez 5 dni podsumujemy 7 obszarów: zdrowie, relacje, rozwój, rozrywka, relaks, finanse i praca

#wyzwaniePodsumowanie

To 5-dniowy program, w którym podsumujemy 2021 rok pod kątem określonych obszarów. Wyciągniemy wnioski, zaobserwujemy i zrozumiemy siebie.

1 dzień

Zdrowie

Pierwszego dnia zajmiesz się podsumowaniem obszaru Zdrowie. Skupimy się zarówno na zdrowiu fizycznym jak i psychicznym.

2 dzień

Relacje

Drugi dzień to focus na relacje. Podsumujemy 2021 pod kątem relacji zpartnerem/ką, członkami rodziny, przyjaciółmi czy znajomymi

3 dzień

Rozwój

Tego dnia podsumujemy obszar dotyczący rozwoju. Pochylimy się nad rozwojem osobistym na poziomie duchowym, intelektualnym czy emocjonalnym

4 dzień

Rozrywka i relaks

Czwarty dzień wyzwania to czas podsumowania obszarów dotyczących rozrywki oraz relaksu

5 dzień

Finanse i praca

Ostatniego dnia wyzwania skupimy się na obszarach: finanse i praca. Przyjrzymy się tym niezwykle istotnym obszarom życia i wyciągniemy wnioski.


Standardowo, jak to w moich wyzwaniach rozwojowych będzie:

  • ebook z treściami na każdy dzień,
  • karty pracy z pytaniami i ćwiczeniami (w tym dodatkowe dla chętnych),
  • dostęp do zamkniętego profilu na Instagramie, gdzie codziennie wieczorem będą odbywać się LIVE (podsumowujące dany dzień/obszar – omówienie ćwiczeń, Wasze odczucia i wnioski),
  • dostęp do grupy wsparcia, w której możemy podzielić się wnioskami, wesprzeć i zrobić przestrzeń na swoje i czyjeś przeżywanie.

Sprzedaż rusza w poniedziałek 10.01.2022

Przedpremierowa sprzedaż rusza 10 stycznia, wtedy też obowiązywać będzie niższa cena 49,99 zł (zamiast 69,99 zł). A osoby zapisane na newsletter (dostaną dodatkowo 5zł zniżki(czyli zapłacą 44,99 zł).

17 stycznia, czyli w dniu premiery, cena wyzwania wzrośnie do 69,99zł i taka pozostanie. Dlatego warto skorzystać ze zniżki i kupić dostęp do wyzwania przed premierą.

Zapisz się na newsletter

Jeśli jeszcze nie jesteś zapisana na newletter, możesz to zrobić TUTAJ. Zero spamu, same przywileje.

Wyzwanie rusza 17 stycznia

Do wyzwania można podejść z całą grupą 17 stycznia. Albo w wybranym przez siebie terminie w samotności (materiały – w tym live – będą zapisane).

Jak każde moje wyzwanie rozwojowe, tak i to ma na celu przynieść jakąś zmianę, dobro do Waszego życia. I TO BĘDZIEMY ROBIĆ!!!!

3 komentarze
4

ZOBACZ TAKŻE

3 komentarze

Robert 8 stycznia, 2022 - 11:04 pm

Jestem zauroczony tymi projektami 🙂

Odpowiedz
Olejek konopny cbd 20 green line 15 stycznia, 2022 - 5:02 pm

Wyzwanie bardzo ambitne. Zdecydowanie warto. Doskonała decyzja!

Odpowiedz
danka 20 stycznia, 2022 - 12:07 pm

Witam, widziałam filmik z Panią na yt #tezodchodzę. Bardzo dziękuję że podzieliła się Pani swoją historia. Znam Lublin, jestem z okolic i wiem jak bardzo konserwatywne miasto to jest. W końcu czarnek jest z Lublina… Jeszcze raz dziękuję i powodzenia!

Odpowiedz

Dodaj komentarz