Nowości od Semilac – kolekcja Cat Eye i PasTells

przez Eliza Wydrych

Semilac ostatnio nas rozpieszcza! Nie nadążam z testowaniem nowości bo wciąż przychodzą kolejne. Dziś pokażę Wam wszystkie nowości i kolory, które totalnie skradły moje serce.

Cat eye

To dla mnie największy hit! Lakiery hybrydowe z tej kolekcji są półtransparentne i umożliwiają tworzenie trójwymiarowych zdobień z efektem kociego oka. Najlepiej lakiery z kolekcji Cat Eye nałożyć na czarny lakier UV Hybrid Semilac Black Diamond 031, wtedy efekt będzie najlepszy!

cat eye

Green to mój faworyt z całej kolekcji.

cat eye od semilac

cat eye semilac

Są jeszcze Gold, Violet, Red, Silver i Blue.

Jak wykonać manicure hybrydowy Cat Eye krok po kroku

1. Przed nałożeniem Semilac Cat Eye przygotuj paznokcie do nałożenia hybrydy. Usuń skórki, nadaj płytce pożądany efekt, użyj bloczka polerskiego i odtłuść płytkę Semilac Cleanerem.

2. Na tak przygotowane paznokcie nałóż cienką warstwę Semilac Base, którą później utwardź w lampie (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy).

3. W trzecim kroku wybierz kolor lakieru na który później nałożysz Semilac Cat Eye. Najlepszy efekt uzyskamy jeśli nałożymy kolor Black Diamond 031, ale oczywiście możecie eksperymentować z innymi. Kolor należy utwardzić pod lampą. W celu uzyskania lepszego krycia możemy nałożyć drugą warstwę lakieru hybrydowego Semilac i również utwardzić ją w lampie.

4. Na tak pomalowane paznokcie nakładamy Semilac Cat Eye, przykładamy magnes i tworzymy zdobienie. Gdy efekt jest dla nas satysfakcjonujący, utwardzamy go pod lampą.

magnez

W celu zabezpieczenia efektu kociego oka, nakładamy top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe i utwardzamy go w lampie.

PasTells

Semilac w swojej ofercie ma aż 61 pastelowych kolorów! W kolekcji Pastells znajdziemy natomiast łagodne i stonowane kolory. Ja z dziewiątki wybrałam czterech faworytów.

pastels semilac

Kolor Medium Blue zrobił na moim InstaStory furorę! Dostałam kilkadziesiąt wiadomości z pytaniem: „jaki to kolor?!”. Calej kolekcji PasTells możecie przyjrzeć się tutaj.

Zrzut ekranu 2017-09-07 o 18.49.59

ZOBACZ TAKŻE

9 komentarzy

Oli 31 sierpnia, 2017 - 4:24 pm

podziwiam ze sama robisz hybryde, ja nie mam do tego cierpliwości

Odpowiedz
Kaśka 2 września, 2017 - 10:23 am

Eliza chciałabym kupić zestaw startowy, ale zupełnie nie wiem jaki wybrać. Jaki ty masz?

Odpowiedz
Gosik 5 września, 2017 - 10:16 pm

Wreszcie Semilac ma cat eye w swojej ofercie

Odpowiedz
Eliza Wydrych Strzelecka 8 września, 2017 - 4:31 pm

Też na to czekałam :))

Odpowiedz
Ewa Macherowska 7 września, 2017 - 8:03 pm

Super <3

Odpowiedz
poprostukasia 7 września, 2017 - 9:07 pm

Bajeczne kolorki .

Odpowiedz
Alina 8 września, 2017 - 4:11 pm

Medium blue jest najpiękniejszy! Kupiłam po Twojej wrzutce na instastory 🙂

Odpowiedz
Eliza Wydrych Strzelecka 8 września, 2017 - 4:31 pm

To idealny kolor na lato <3

Odpowiedz

Dodaj komentarz