Pobierz fragment e-booka „Odkrycia i olśnienia”

przez Eliza Wydrych

Po 4 latach mojej drogi „do siebie” przy wparciu psychoterapii, warsztatów rozwojowe, książek psychologicznych czy, rozwoju własnego) postanowiłam spisać wszystko co odkryłam i co mnie olśniło. To był trudny, wymagający i emocjonujący proces. Wymagał ode mnie wytrwałości, nadziei, zaangażowania, siły i odwagi. Na początku miałam tylko (albo aż) potężną chęć zmiany sytuacji w jakiej się znalazłam. Czułam, że jest dla mnie krzywdząca, że już dłużej nie dam rady w tym tkwić. Miałam dość!

Powiedzieć, że moje życie zmieniło się na lepsze o 180 stopni, to nic nie powiedzieć. Dzięki tej 4 letniej drodze odkryłam siebie, uzdrowiłam wszystkie swoje relacje, postawiłam granice i nauczyłam się ich chronić. Pozbyłam się toksycznych ludzi ze swojego otoczenia, doceniłam siebie i przepracowałam mnóstwo niewspierających przekonań, destrukcyjnych mechanizmów, lęków i schematów, które nieświadomie kierowały moim zachowaniem, myśleniem, działaniem. Doznałam wielu odkryć i olśnień, po których już nigdy nie było tak jak kiedyś.

Pobierz fragment e-booka

KLIKNIJ BY POBRAĆ

Mam dla Was az 75 stron ebooka! W tym aż 7 rozdziałów z 4 różnych części książki.
Na podstawie tej próbki można zdecydować czy chce się więcej 🙂

Odkrycia i olśnienia

Właśnie tak nazwałam książkę, która opisuje problemy, schematy, przekonania, mechanizmy i lęki, z którymi się zmagamy. Według Słownika języka polskiego PWN odkrycie to „zdobycie wiedzy o czymś dotychczas niezbadanym, dotarcie do nieznanych obszarów”. Z kolei olśnienie (iluminacja) w języku psychologii oznacza zjawisko polegające na uświadomieniu sobie czegoś dzięki świadomym i/lub nieświadomym procesom myślowym. Pomyślałam, że te dwa słowa idealnie oddają wszystko, co przeżyłam w ciągu ostatnich czterech lat, ale też czego doświadczamy wszyscy w ciągu swojego życia.

Wejście na drogę samorozwoju, psychoterapia, warsztaty rozwojowe, praca własna pozwoliły mi odkryć nieznane obszary własnej psychiki. Pokazały mi spektakularną wiedzę, która poprawia jakość mojego życia. 

Powtarzalność i uniwersalność

Nasze problemy są uniwersalne i powtarzalne. Przygnębieni z powodu jakiejś trudnej sytuacji często myślimy, że nie ma z niej wyjścia, że jesteśmy beznadziejni i pozostawieni sami sobie. Tymczasem psychologia, psychoterapia czy psychiatria znają rozwiązanie tych problemów. Wielu ludzi doświadczyło lub doświadcza tego samego co my. Ta książka powstała między innymi po to, by pokazać wam, że moje problemy, schematy, lęki, przekonania niewiele różnią się od waszych. Przeczytacie tu o wielu własnych trudnościach, prawdopodobnie dostrzeżecie schematy czy lęki swoich bliskich, a dzięki tym treściom lepiej zrozumiecie siebie i innych ludzi. 

Napisałam tę książkę także dla siebie, by wszystko podsumować, spojrzeć wstecz na drogę, jaką przeszłam, docenić to, ale też domknąć pewien etap. Dziś jestem już innym człowiekiem, jestem już w innym miejscu. I wiecie co? Tu gdzie teraz jestem jest cudownie i nie mam zamiaru wracać.

Cena premierowa

Do 24 czerwca obowiązuje cena premierowa 79,99zł, ten ebook nigdy nie będzie tak tani jak właśnie teraz. Po tym okresie cena ebooka wzrośnie do 139,99zł i taka już pozostanie.

Struktura książki

1.FORMY ROZWOJ I SAMOROZWOJU

Pierwsza część książki jest poświęcona różnym formom rozwoju i samorozwoju. Piszę o psychoterapii, psychoterapii par oraz o zmieniających życie warsztatach rozwojowych. Jest też sporo o formach i narzędziach do samorozwoju.

2.ODCIĘCIE PĘPOWINY

Druga część książki porusza temat zdrowego oddzielania się od rodziców. Odrzucenie tego, co zostało nam narzucone, a co nam nie służy, jest niezbędne do budowania własnej tożsamości. To też rozdział o stawianiu granic i nauce chronienia ich. Piszę też o zmianie, która rodzi różne reakcje.

3.WEWNĘTRZNA ZMIANA, BUDOWANIE RELACJI ZE SOBĄ

Trzecia część książkijest o budowaniu relacjize sobą, o wewnętrznej zmianie i odkrywaniu siebie. Ta część jest też poświęcona przyglądaniu się i przepracowywaniu lęków, niewspierających przekonań, krzywdzących mechanizmów i schematów, które determinują nasze myśli oraz zachowania. W tej części docieramy głęboko, odkrywamy i nazywamy.

4.RELACJE Z INNYMI

W ostatniej części książki skupiam się na relacjach z innymi. Piszę o budowaniu relacji opartych na zdrowych zasadach. Sporo miejsca poświęcam lękowi przed bliskością, który jest bardzo powszechny i utrudnia wchodzenie w relacje. Poruszam też temat lęku przed macierzyństwem oraz kryzysu w związku.

Spis treści

Jestem przekonana, że ta książka będzie dla was źródłem odkryć i olśnień. I nie mogę się doczekać, aż mi o nich opowiecie! 

I słuchajcie! Sprzedało się już prawie 2500 egzemplarzy! WOW

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz